Перевезти меблі по Львову та області

Перевеземо Ваші меблі

Переїзд на нову квартиру викликає до вирішення багатьох проблем. Доставка меблів - одна з них. Неприпустимо, щоб при розбиранні меблів і її підготовці до переїзду були допущені якісь пошкодження і порушення зовнішнього вигляду.

За вашою заявкою на сайті або за телефонним дзвінком перевезення буде виконано за фіксованою ціною. Оператор уточнить важливі моменти і деякі деталі. Вантажне таксі Газель вже через 30 хвилин після подачі заявки виїде за вказаною адресою.

Перевезти меблі недорого по Львову та області на Газелі

Якщо ви вирішили повністю оновити обстановку в квартирі, то стане проблемне питання, куди подіти старі меблі. Чи не в кожній родині знайдеться умілий і сильний чоловік, здатний розібрати масивні меблі і винести за межі будинку до сміттєвих контейнерів. Ми можемо організувати вивезення старих меблів з квартири до вас на дачу. Перевезення меблів недорого- це та послуга, яку ви шукали!

Не довіряйте перевезення меблів випадковим власникам вантажних автомобілів, перевезення може бути і швидким, але немає гарантій, що ви отримаєте 100% збереження. Особливо, коли мова йде про дорогу м'яких меблів, наприклад крісла. Перевезення і збірка м'яких меблів мають особливості і тому це треба робити спеціально підготовленими людьми. І до транспорту особливі вимоги. Машина для перевезення меблів повинна бути вмістима для транспортуваня. Більшість вантажів ми перевозимо на Газелі, тоді навантаження і вивантаження відбувається досить швидко. Більш відповідальні і нерозбірні об'єкти перевозяться на Газелі, у якій є кабіна і два місця для пасажирів.