Перевезти холодильник по Львову

Перевеземо Ваш холодильник недорого

Якщо потрібно перевезти холодильник по Львову та області недорого, дбайливо і точно в обумовлений час, звертайтеся в вантажне таксі. У нас працюють досвідчені водії, з якими ця процедура пройде, як по нотах. Перевезення холодильного обладнання вимагає дотримання суворих правил. Ми гарантуємо, що зможемо доставити вантаж в суворій відповідності з усіма правилами його транспортування.

Багато хто намагається заощадити, вважаючи, що дешева доставка холодильника на дачу або в нову квартиру може бути виконана тільки своїми силами. На практиці подібні експерименти закінчуються дорогим ремонтом техніки. Якщо це маленька однокамерна модель, перевезення холодильника з вантажниками може і не знадобитися. Але в більшості випадків техніка висотою 1,8 - 2 м вимагає участі відповідного транспорту.

Перевезти холодильник Львів

Правила перевезення холодильників.

Тільки вивезення холодильників на утилізацію дозволяє перевозити техніку і не переживати про її збереження. В інших випадках від того, наскільки точно вантажники будуть слідувати правилам перевезення, буде залежати працездатність приладу. Необхідно дотримуватися ряду основних правил:

в горизонтальному положенні транспортування виконується тільки на боці;

техніка з системою No Frost перевозиться на боці і вертикально;

перевезення холодильника лежачи на боці або стоячи виконується з невеликою швидкістю руху.