Вантажне таксі Львів замовити економ тарифи

Тарифи на Вантажне таксі 👇

Місто 35 грн\км

Область 35 грн\км

Подача авто 300 грн.

15 хв. безкоштовне очікування

Простій 3,5 грн\хв. (1 год. 210 грн) час в дорозі не рахується

Мінімальне замовлення 700 грн

(за 700 грн можна проїхати по Львову до 10 км)

Вантажників НЕМАЄ!

(+- 100 грн. 2 метри від машини водій допоможе загрузити габаритні речі)

Можлива доставка товару по Львову та області (доставка готових відправлень на Нову пошту)

В наявності тільки Газель

Час очікування Буса від 30 хв (залежить від заторів)

Дзвонити Пн. - Нд. з 09:00 год. по 20:00 год.

Для замовлення вантажного таксі передзвоніть нам.

👉Із смартфона написати в чат вайбер

👇Розрахунок по таксометру (Лічильнику)

Вантажне таксі Львів ціни по місту

Вантажне таксі Львів тариф по області

Перевезення особистих речей

Перевезення речей по Львову та області недорого

Питання переїзду рано чи пізно може виникнути практично у кожної людини. Зміна місця проживання - це новий етап життя, і його варто починати так, щоб він не приніс негативних емоцій!

Будь який переїзд - це безліч речей, які потребують упаковки, швидкого та якісного перевезення. Не все можна скласти рівно в коробках - габаритні речі або предмети меблів необхідно акуратно сладати та розпихати кульками або коробками: тільки це врятує їх від пошкодження. Словом, хитрощів багато.

Одним з найскладніших етапів переїзду є упаковка речей. Другим - розташування речей і меблів в новій квартирі.

Ще одна складність переїзду, це точно розрахувати час до приїзду машини. Буває, що замовиш вантажне таксі, машина вже стоїть внизу, а ви тільки-тільки приступили до упаковки улюбленого сервізу. Або, навпаки - упоралися швидше, і утворюється зайвий час, який ви будете змушені провести в порожній квартирі, заставленій коробками: ні чаю НЕ попєш, ні телевізор подивитися. Вантажне таксі позбавить від цих незручностей. Телефонуйте в будь-який час, і через 30 хвилин автомобіль під'їде в вказане місце!

Перевезти речі по Львову та області недорого

Перевезення домашніх речей зі Львова в інше місто або область це не так складно, як здається. Особливо, якщо ви звертаєтеся до справжніх професіоналів своєї справи. Вантажне таксі не тільки гарантує якісну і своєчасну перевезення, але і пропонує зручну програму лояльності. Якщо ви хочете замовити перевезення речей в будь-яке місто або в межах вашого населеного пункту, скористайтеся нашими знижками. Як ви самі можете переконатися, з компанією «Бус таксі» перевести речі з міста в місто недорого, можна швидко і якісно. Ми відкриті до своїх клієнтів і раді будемо, якщо ви не тільки скористаєтеся нашими знижками, але і порадите наші послуги своїм знайомим!