Вантажне таксі Львів замовити економ тарифи

Тарифи на Вантажне таксі 👇

Місто 20 грн\км

Область 20 грн\км

Подача авто 130 грн.

15 хв. безкоштовно очікування

Простій 1 год 150 грн.

Мінімальне замовлення 350 грн

(за 350 грн можна проїхати по Львову до 10 км)

Можлива доставка товару по Львову та області (доставка готових відправлень на Нову пошту)

В наявності тільки Газель

Вантажників НЕМАЄ!

Час очікування Буса від 30 хв (залежить від заторів)

Дзвонити Пн. - Нд. з 09:00 год. по 21:00 год.

Для замовлення вантажного таксі передзвоніть нам.

👉Із смартфона написати в чат вайбер

👇Розрахунок по таксометру (Лічильнику)

Вантажне таксі Львів тариф по області

Перевезення особистих речей

Перевезення речей по Львову та області недорого

Питання переїзду рано чи пізно може виникнути практично у кожної людини. Зміна місця проживання - це новий етап життя, і його варто починати так, щоб він не приніс негативних емоцій!

Будь який переїзд - це безліч речей, які потребують упаковки, швидкого та якісного перевезення. Не все можна скласти рівно в коробках - габаритні речі або предмети меблів необхідно акуратно сладати та розпихати кульками або коробками: тільки це врятує їх від пошкодження. Словом, хитрощів багато.

Одним з найскладніших етапів переїзду є упаковка речей. Другим - розташування речей і меблів в новій квартирі.

Ще одна складність переїзду, це точно розрахувати час до приїзду машини. Буває, що замовиш вантажне таксі, машина вже стоїть внизу, а ви тільки-тільки приступили до упаковки улюбленого сервізу. Або, навпаки - упоралися швидше, і утворюється зайвий час, який ви будете змушені провести в порожній квартирі, заставленій коробками: ні чаю НЕ попєш, ні телевізор подивитися. Вантажне таксі позбавить від цих незручностей. Телефонуйте в будь-який час, і через 30 хвилин автомобіль під'їде в вказане місце!

Перевезти речі по Львову та області недорого

Перевезення домашніх речей зі Львова в інше місто або область це не так складно, як здається. Особливо, якщо ви звертаєтеся до справжніх професіоналів своєї справи. Вантажне таксі не тільки гарантує якісну і своєчасну перевезення, але і пропонує зручну програму лояльності. Якщо ви хочете замовити перевезення речей в будь-яке місто або в межах вашого населеного пункту, скористайтеся нашими знижками. Як ви самі можете переконатися, з компанією «Газелькін» перевести речі з міста в місто недорого, можна швидко і якісно. Ми відкриті до своїх клієнтів і раді будемо, якщо ви не тільки скористаєтеся нашими знижками, але і порадите наші послуги своїм знайомим!