Замовити Бус таксі для перевезення по Львову та області


Порівняти товари (0)


-22%
Газель Фургон по області

Якщо вам потрібно перевезти вантаж по Львівській області і вам потрібен надійний вантажний транспорт..

35 грн 45 грн

-12%
Газель Бізнес по місту

Ми пропонуємо послугу вантажного таксі по місту на автомобілі Газель Бізнес. Ми гарантуємо швид..

700 грн 800 грн

Вантажне таксі Львів замовити економ тарифи

Тарифи на Бус таксі

Тарифи на Бус таксі Львів

Поїздка від 700 грн

(за 700 грн. можна проїхати по Львову до 12 км.)

Вантажників НЕМАЄ!

Можлива доставка товару по Львову та області (доставка готових відправлень на Нову пошту)

В наявності тільки Газель

Час очікування Буса від 30 хв (залежить від заторів)

Дзвонити Пн. - Нд. з 09:00 год. по 20:00 год.

Для замовлення Бус таксі передзвоніть нам.

Із смартфона написати в чат вайбер Сторінка Бус таксі у Фейсбук

Розмір вантажного відсіку Газель 2705

Розрахунок по таксометру (Лічильнику)

Вантажне таксі Львів тариф

Вантажне таксі Львів ціни

Вантажний Тариф
Для переїзду, перевезення великих речей і великих покупок з магазину

Тариф на вантажне таксі Львів

Як дешево замовити бус таксі для перевезення вантажу?

Якщо вам потрібно перевезти вантаж, меблі або інші речі у Львові, то скористання послугами бус таксі може бути економічним та зручним варіантом. Однак, щоб знайти дешеве та надійне вантажне таксі, потрібно трохи попрацювати.
Ось кілька порад, які допоможуть вам замовити дешеве вантажне таксі у Львові:

 • Пошук в Інтернеті: Почніть з пошуку в Інтернеті, скориставшись пошуковими системами або спеціалізованими сайтами для пошуку вантажних перевезень. Це дозволить вам порівняти ціни та послуги різних перевізників і знайти найбільш вигідний варіант.
 • Перевірка рейтингу перевізника: Для забезпечення надійності виберіть перевізника з високим рейтингом та позитивними відгуками в Інтернеті. 
 • Розгляньте різні варіанти: Порівняйте різні варіанти вантажних таксі та оберіть найбільш вигідний. Врахуйте вартість на кілометр, а також можливі додаткові витрати, наприклад, оплату допомоги вантажників.
 • Заздалегідь домовляйтесь: Якщо у вас є можливість, заздалегідь домовляйтесь про перевезення вантажу. Як правило, чим більше термін домовленості, тим менша вартість послуг.
 • Розгляньте можливість самостійного завантаження: Якщо у вас є можливість, самостійно завантажте вантаж у машину. Так ви зможете зекономити на послугах вантажників.
 • Обговоріть маршрут і дату
 • Після того, як ви вибрали виконавця і домовилися про ціну, обговоріть з ним дату та час, коли потрібно перевезти вантаж, а також маршрут. Якщо ви знаєте оптимальний маршрут, попросіть водія про нього. Якщо ні, то водій може запропонувати вам свій маршрут, що може бути навіть більш ефективним. Важливо визначити точну адресу пункту призначення та час доставки вантажу.

 

 • Узгодьте деталі оплати
 • Обговоріть з водієм деталі оплати за послуги, які надає він. Зазвичай ціна залежить від довжини маршруту, часу доставки, величини вантажу та інших факторів. Визначте, якою формою оплати користуватиметься – готівкою чи безготівковою. Якщо ви користуєтесь безготівковою формою оплати, обговоріть з водієм спосіб оплати (наприклад, банківський переказ або електронний переказ).

 

 • Підготуйте вантаж до перевезення
 • Перед тим, як вантаж буде доставлений до вас, підготуйте його до перевезення. Розмістіть предмети в ящиках, упакуйте їх відповідно до вимог безпеки. Якщо ви перевозите холодильник або іншу техніку, переконайтеся, що вона знімна, щоб не пошкодити при перевезенні. Також важливо знати, які предмети заборонені до перевезення, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

 

 • Очікуйте вантаж
 • Після того, як ви домовилися про дату і час доставки вантажу, очікуйте на прибуття водія. 


Якщо ви знайшли кілька варіантів відповідних перевізників, порівняйте їхні ціни, а також включені послуги і умови доставки. Зверніть увагу на те, чи є в тарифі додаткові послуги, наприклад, допомога вантажників зі складуванням вантажу.

Також не забувайте звернути увагу на рейтинги та відгуки перевізників в Інтернеті. Це допоможе зрозуміти, які компанії мають позитивний досвід роботи з клієнтами та які виконують замовлення якісно та вчасно.

Якщо вам потрібен регулярний партнер для перевезення вантажів, то важливо вибрати професійного перевізника, з яким можна встановити довгострокові контакти та співпрацю. Якщо ви користуєтеся послугами перевізника вперше, то краще почати з невеликих замовлень, щоб перевірити якість роботи компанії та визначити її професійність.

Уникайте сплачення за послуги наперед. Ніколи не погоджуйтесь на повну оплату за послуги до того, як вантаж буде доставлений. Це може бути ознакою нечесної практики перевізника. Оплата повинна бути здійснена тільки після отримання вантажу в цілості та збереженості.

Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)